اصلاح کردن اطلاعات اطلاعات شهرداری بارگذاری

اصلاح کردن: اطلاعات اطلاعات شهرداری بارگذاری اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث او بخاطر600هزارتومان صاحبکارش را کشت ، بلاتکلیفی12ساله یک قاتل در زندان بخاطر فوت بستگان مقتول

مرد جوانی که 12سال پیش در جریان از دست رفتن پول‌هایش در یک شرکت هرمی دست به جنایت زده بود بعد از محاکمه به قصاص محکوم شد. ولی خانواده مقتول هنوز جهت اجرای حکم ا

بلاتکلیفی12ساله یک قاتل در زندان بخاطر فوت بستگان مقتول/او بخاطر600هزارتومان صاحبکارش را کشت

عبارات مهم : اعدام

مرد جوانی که 12سال پیش در جریان از دست رفتن پول هایش در یک شرکت هرمی دست به جنایت زده بود بعد از محاکمه به قصاص محکوم شد. ولی خانواده مقتول هنوز جهت اجرای حکم اعدام اقدام نکرده اند.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛این متهم صبح دیروز با درخواست اعمال ماده 429 قانون مجازات اسلامی راجع به مشخص شدن اوضاع کنونی اش از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری انتقال یافته شد واز قضات خواست اورا از برزخ 12ساله نجات دهند.

پیگیری به این پرونده از سال 85 کلید خورد. حامد با دو نفر دیگر صاحب یک شرکت را به خاطر اینکه حاضر نبود حقوق اش را بدهد ربودند حامد در این درگیری مدیر شرکت را با شلیک دو گلوله کشت و گریخت.

او بخاطر600هزارتومان صاحبکارش را کشت ، بلاتکلیفی12ساله یک قاتل در زندان بخاطر فوت بستگان مقتول

پلیس بعد از پیدا کردن جنازه و تکمیل تحقیقات به راز جنایت کینه جویانه پی برد ومتهم را بازداشت کرد.

وی در بازجویی ها قتل را قبول کرد و گفت: به خاطر شرایط معنوی و مالی بدی که داشتم مرتکب قتل شدم. پدر مقتول به عنوان تنها ولی دم جهت او درخواست قصاص کرد.حامد درحالی که اشک می ریخت گفت: مدتی بود به عضویت شرکت هرمی گلدکوئیست درآمده و تمام بعد اندازم را از دست داده بودم.وضع مالی خوبی نداشتم و زندگی ام در آستانه فروپاشی بود. همه چیز را یکجا از دست داده بودم و هیچ مدرکی هم نداشتم. در همان روزها بود که مدیر شرکتی که در آن کار می کردم عذرم را خواست و گفت تو دیگر به درد من نمی خوری از من خواست شرکت را ترک کنم. از او خواستم تا حقوق چندین ماهم را که به تعویق افتاده بود و در مجموع ۶۰۰ هزار تومان می شد به من بدهد ولی هر روز بهانه ای می آورد.

مرد جوانی که 12سال پیش در جریان از دست رفتن پول‌هایش در یک شرکت هرمی دست به جنایت زده بود بعد از محاکمه به قصاص محکوم شد. ولی خانواده مقتول هنوز جهت اجرای حکم ا

آخرین بار هنگامی که با مدیر شرکت درگیر شدم و او مرا از شرکت بیرون انداخت آنقدر عصبی شدم که تصمیم گرفتم او را بکشم.من جهت اجرای نقشه ام از دو نفر از دوستانم کمک گرفتم. من و یکی از دوستانم روی صندلی عقب پراید نشستیم و یکی از دوستانم رانندگی را به عهده گرفت. ما به عنوان مسافرکش برابر در شرکت رفتیم و مدیر را سوار کردیم تا او را به منزل اش برسانیم.من با کلاه و ماسک صورتم را پوشانده بودم. در حوالی مشکین دشت کرج بود که کلاه و ماسک را از صورتم برداشتم و از مدیر شرکت خواستم تا حقوقم را بدهد ولی قبول نکرد. عصبانی شدم و به رویش اسلحه کشیدم و دو گلوله به سرش شلیک کردم ولی دو دوستم در قتل دخالتی نداشتند.آنها فکر می کردند فقط قصد تسویه حساب دارم.

این مرد جوان به قصاص محکوم شد و حکم صادره در دیوان عالی کشور مورد تأیید قرار گرفت.

حکم قطعی شده است بود که فوت پدر مقتول به عنوان ولی دم موجب شد تا خواهر و برادرهای مدیر شرکت ولی دم تازه محسوب شوند.آنها هنوز درخواستشان را جهت مجازات حامد مطرح نکرده بودند که در فاصله کمی یکی از برادرهای مقتول نیز به خاطر سانحه رانندگی فوت شد.

این ماجرا باعث شد تا آنها پیگیر پرونده نشوند و حامد 12 سال بلاتکلیف در زندان بماند.وی از زندان نامه ای به قضات دادگاه نوشت و براساس اعمال ماده 429 درخواست تعیین وظیفه را مطرح کرد به این ترتیب دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

او بخاطر600هزارتومان صاحبکارش را کشت ، بلاتکلیفی12ساله یک قاتل در زندان بخاطر فوت بستگان مقتول

حامد که حالا ۴۲ ساله است در حالی که اشک می ریخت گفت: من در آن وقت جوان بودم و اشتباه کردم.باید صبر می کردم و به مدیر شرکت وقت می دادم تا پولم را تسویه کند ولی چون در شرایط بد مالی و معنوی قرار داشتم چنین تصمیم اشتباهی گرفتم.حالا ۱۲ سال است که بلاتکلیف در زندان مانده ام و هر شب کابوس اعدام می بینم.من از این اوضاع خسته شده است ام از قضات دادگاه می خواهم یا سریعتر حکم اعدام را اجرا یا حکم آزادی ام را صادر کنند.

در آخر جلسه هیأت قضایی وارد شور شد تا طبق ماده ۴۲۹ قانون مجازات اسلامی جهت این متهم حکم صادر کند.

مرد جوانی که 12سال پیش در جریان از دست رفتن پول‌هایش در یک شرکت هرمی دست به جنایت زده بود بعد از محاکمه به قصاص محکوم شد. ولی خانواده مقتول هنوز جهت اجرای حکم ا

واژه های کلیدی: اعدام | زندان | مجازات | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog