اصلاح کردن اطلاعات اطلاعات شهرداری بارگذاری

اصلاح کردن: اطلاعات اطلاعات شهرداری بارگذاری اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بی‌احترامی کنند، بی‌احترامی می‌بینند/ مدیرعامل مرا نخواهد ساکم را جمع می‌کنم و می‌روم ، عزیزی

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: من هواداران با سواد رشت را قبول دارم افرادی که به من در خیابان و هتل اقامتم احترام می‌گذارند نه افرادی که به استادیوم می‌آیند

بی‌احترامی کنند، بی‌احترامی می‌بینند/ مدیرعامل مرا نخواهد ساکم را جمع می‌کنم و می‌روم ، عزیزی

عزیزی: بی احترامی کنند، بی احترامی می بینند/ مدیرعامل مرا نخواهد ساکم را جمع می کنم و می روم

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: من هواداران با سواد رشت را قبول دارم افرادی که به من در خیابان و هتل اقامتم احترام می گذارند نه افرادی که به استادیوم می آیند و به من و خانواده ام توهین می کنند مطمئن باشند کسانی که به من بی احترامی کنند، بی احترامی می بینند.

خداداد عزیزی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در گفت و گو با فارس، در خصوص اتفاقات روز گذشته در بازی با سپاهان و حواشی پیش آمده بین او و هواداران سپیدرود رشت و اینکه بعضی از پیشکسوتان رشت راجع به او اظهارنظر کرده اند، گفت: من که نباید جواب همه را بدهم اینکه این فرد حرف زده و گفته او مرا احیا کرده است باید بگویم که او نتوانسته خودش را احیا کند. مطمئناً اگر بخواهم جواب این فرد را بدهم الکی بزرگ خواهد شد. من مردم را درک می کنم با توجه به شرایط اقتصادی و گرفتاری هایی که در زندگی وجود دارد عصبانی هستند و نیاز به خنده و خوش حالی دارند.

بی‌احترامی کنند، بی‌احترامی می‌بینند/ مدیرعامل مرا نخواهد ساکم را جمع می‌کنم و می‌روم ، عزیزی

وی افزود: ابتدا تقدیر می کنم از همه پیشکوستان فوتبال، مربیانی که در گذشته من به عنوان شاگرد جهت آنها فعالیت می کردم و همه همبازی های عزیزم. همچنین از همه پیشکسوتان و بازیگران و صورت های معروف تقدیر می کنم که به من دلداری دادند و از صبح با من تماس گرفتند و تلاش کردند به من امیدواری بدهند، دوستی داشتند و امیدوارم بتوانیم لطف آنها را جبران کنم. ولی صحبت من با هواداران فهیم رشت است نه افرادی که به استادیوم می آیند و فحاشی می کنند.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در ادامه گفت: حرف من با مردم باسواد رشت است هر وقت من را در خیابان و هتل می بینند احترام می گذارند و از من درخواست می کنند تا به سپیدرود رشت کمک کنم. آن ها هر لحظه به من لطف داشتند و امیدوارم در آینده دوستی های آنان را جبران کنم ولی متأسفانه بعضی افراد به استادیوم می آیند و از دقیقه ۱۰ به من بی احترامی و فحاشی می کنند. مطمئن باشید من هم برابر آنها می ایستم و بی احترامی می کنم. هر کسی که به من توهین کند به آنها توهین می کنم. اجازه دهید دقیقه ۷۰ شود بعد راجع به عملکرد تیم صحبت کنید ناراحتی من از این است که به دستیاران من بی احترامی می کنند و به خانواده آنها فحاشی می کنند. آیا باید به دستیاران من بی احترامی می شود کار من فوتبال است و می دانم چه باید بکنم. طرف حساب پیرمرد و پیرزن هایی هستند که از من درخواست می کنند که مراقب سپیدرود باشم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: من هواداران با سواد رشت را قبول دارم افرادی که به من در خیابان و هتل اقامتم احترام می‌گذارند نه افرادی که به استادیوم می‌آیند

عزیزی ادامه داد: از هفته دوم آیا باید از دقیقه ۱۰ به من بی احترامی شود. هواداران حق دارند هر کسی که دلش می خواهند را تشویق کنند. علی کریمی دوست من است و هوادار دوست دارد کریمی را تشویق کند حتی حق دارند به من شعار حیا کن رها کن بدهند، ولی حق ندارند به خانواده من بی احترامی بکنند. اگر بخواهم جواب هر فردی را بدهم که الکی بزرگ خواهد شد اگر پیشکسوت فوتبال کشور عزیزمان ایران راجع به من صحبت می کند و می گوید من را احیا کرده باید بگویم که اگر می توانی برو خودت را احیا کن.

وی در ادامه گفت: ما باید کارمان را بکنیم. در جام جهانی، برزیل برابر آلمان هفت بر یک شکست خورد ولی از فردا کارش را دوباره شروع کرد. ما ۲۸ بازی داریم من با سپیدرود قرارداد سه ساله دارم به قراردادم پایبند هستم و در این مدت اگر مدیرعامل تیم دوست نداشت من در تیم باشم حکم اخراج من را بدهد و من از تیم جدا می شوم. ساکم را جمع می کنم و می روم. نه اینکه در طول بازی از دقیقه ۱۰ شعار بدهند، فحاشی بکنند و بگویند بروم. من با این افراد کاری ندارم و کارم را محکم انجام می دهم. ما با صدر جدول شش امتیاز اختلاف داریم و با تیم های بالای جدول خود یک امتیاز. مطمئناً با یک پیروزی سه پله افزایش خواهیم کرد و جایگاه مان بهتر خواهد شد. من هواداران ۵۰ ساله سپیدرود را قبول دارم که با دو بازی تیم را نمی سنجند. تیمی که طی ۲۷ روز جمع شده است و کار بدنسازی و بازی های دوستانه انجام نداده چطور می تواند آماده باشد. مطمئناً فوتبالی ها این عنوان را درک خواهند کرد. کسانی که جهت تخلیه خودشان به استادیوم می آیند فحاشی می کنند این افراد مطمئن باشند که من سفت و محکم کارم را انجام می دهم.

عزیزی در آخر گفت: ما سه یا چهار بازیکن دیگر نیاز داریم تا به تیم اضافه شوند و تا آخر این هفته یک دفاع وسط با کیفیت به تیم اضافه می شود، دو بازیکن دیگر هم به جمع سپیدرودی ها اضافه خواهد شد تا تیم ها در ادامه قدرتمند شوند. کار ما هنوز ادامه دارد دست از کار نمی کشیم چراکه زندگی ادامه دارد. هنوز به آخر لیگ نرسیده ایم که شعار حیا کن و رها کن دهند و دلواپس سقوط به دسته پایین تر باشیم. ۲۷ بازی باقیمانده و با قدرت به کارمان ادامه خواهیم داد.

بی‌احترامی کنند، بی‌احترامی می‌بینند/ مدیرعامل مرا نخواهد ساکم را جمع می‌کنم و می‌روم ، عزیزی

واژه های کلیدی: فوتبال | استادیوم | هواداران | فوتبالی ها | خداداد عزیزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog